17 zdjęć

Venta de ático en Sitio de Calahonda, Mijas
330 000 €
2 973 € / m²Malaga, Mijas, Sitio de Calahonda, Sitio de Calahonda
Ref: 496262
PenthousePodkategorie
1985Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
2Sypialnie
2Łazienki
111 m²m2 zabudowane
94 m²m2 użytkowe
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania1985
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategoriePenthouse
- GarażWliczone w cenę
- Sypialnie2
- Łazienki2
- m2 zabudowane111 m²
- m2 użytkowe94 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoNie wskazano
Adres
Malaga, Mijas, Sitio de Calahonda, Sitio de Calahonda
Going to this location!Loading...