24 zdjęcia

Venta de piso en Sitio de Calahonda, Mijas
385 000 €
4 425 € / m²Malaga, Mijas, Sitio de Calahonda, Sitio de Calahonda
Ref: 496454
MieszkaniaPodkategorie
2003Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
2Sypialnie
2Łazienki
87 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania2003
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieMieszkania
- Sypialnie2
- Łazienki2
- m2 zabudowane87 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania
Adres
Malaga, Mijas, Sitio de Calahonda, Sitio de Calahonda
Going to this location!Loading...