46 zdjęć

Venta de ático en Ático en Avenida de España, 8 -9, Sitio de Calahonda, Mijas, Mijas
525 000 €
4 038 € / m²Malaga, Mijas, Sitio de Calahonda, Ático en Avenida de España, 8 -9, Sitio de Calahonda, Mijas
Ref: 509669
PenthousePodkategorie
1986Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
2Piętro
3Sypialnie
2Łazienki
130 m²m2 zabudowane
110 m²m2 użytkowe
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania1986
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategoriePenthouse
- GarażWliczone w cenę
- Piętro2
- Sypialnie3
- Łazienki2
- m2 zabudowane130 m²
- m2 użytkowe110 m²
- OrientacjaPołudnie, Zachód
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania
Adres
Malaga, Mijas, Sitio de Calahonda, Ático en Avenida de España, 8 -9, Sitio de Calahonda, Mijas
Going to this location!Loading...