11 zdjęć

Obra nueva Premier Residencial en Mijas (Revista)
od 369 000 €
od 4 671 € / m²Malaga, Mijas, Las Lagunas, Avenida Comares s/n
Ref: 5140
Nieruchomości
Podane informacje o cenach, specyfikacjach i szczegółach tej promocji mogą ulegać zmianom w zależności od źródła. Dlatego nie mają one wartości handlowej same w sobie, ale są czysto informacyjne i orientacyjne. Ta strona internetowa nie sprzedaje tego projektu ani nieruchomości.
Nic nie znaleziono.
Zmień ustawienia filtra.
Complex information
- Liczba jednostek3
- Zakres cen369 000 € - 399 000 €
- Liczba sypialni3
- Powierzchnie nieruchomości79 m² - 79 m²
- Rodzaje właściwościMieszkania
Dla agentów i agencji
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania2026
- Data odbioruIII Kwartał
- StanW budowie
- Rodzaj nieruchomościWolny
Pamięć o Jakości
- StolarstwoPodwójne oszklenie
- OgrzewanieInstalacja klimatyzacji, Aerotermia
- Woda gorącaAerotermia
Dane nieruchomości
- Typ kuchniKuchnia amerykańska
- Wyposażenie kuchniWyposażona
- m2 zabudowane79 m²
- Rodzaj nieruchomościNowa budowa
Cerca de:
- Odległość do lotniska24.8 km
- Odległość do najbliższej plaży2700.00 m
Base
- Łączna liczba nieruchomości76
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania
Adres
Malaga, Mijas, Las Lagunas, Avenida Comares s/n
Going to this location!