8 zdjęć

Obra nueva Idilia Terram en Rincón de la Victoria (Revista)
od 470 000 €
od 4 845 € / m²Malaga, Rincón de la Victoria, pueblo
Ref: 67627
Nieruchomość w
Projekt ten obejmuje 22 mieszkania o powierzchni od 100 m² do 126 m², z 2 lub 3 sypialniami, zlokalizowane w dwóch blokach o doskonałej orientacji na południowy wschód. Położone jest w uprzywilejowanym, naturalnym otoczeniu, otoczone bujną roślinnością i oferujące zapierające dech w piersiach widoki na morze.
Zalety nowych budynków
Wspólne przestrzenie obejmują basen z punktem widokowym, który doskonale wtapia się w krajobraz, umożliwiając pełne korzystanie z malowniczych widoków na Morze Śródziemne. Każde mieszkanie wyposażone jest w miejsce parkingowe oraz komórkę lokatorską. Dodatkowo, mieszkania są wyposażone w pełni umeblowane kuchnie ze wszystkimi niezbędnymi urządzeniami, zwiększając komfort użytkowania.
Życie w mieście Rincón de la Victoria
Ten wyjątkowy kompleks mieszkaniowy znajduje się w malowniczej miejscowości, oferując mieszkańcom połączenie naturalnego piękna i nowoczesnych udogodnień. Ceny mieszkań mieszczą się w przedziale od 475 000 € do 609 000 €, co czyni je atrakcyjną propozycją dla tych, którzy pragną cieszyć się spokojem i urokami nadmorskiego stylu życia.
Nieruchomości
Podane informacje o cenach, specyfikacjach i szczegółach tej promocji mogą ulegać zmianom w zależności od źródła. Dlatego nie mają one wartości handlowej same w sobie, ale są czysto informacyjne i orientacyjne. Ta strona internetowa nie sprzedaje tego projektu ani nieruchomości.
Nic nie znaleziono.
Zmień ustawienia filtra.
Complex information
- Liczba jednostek10
- Zakres cen470 000 € - 665 000 €
- Liczba sypialni2 - 3
- Powierzchnie nieruchomości97 m² - 122 m²
- Rodzaje właściwościMieszkania, Parter, Penthouse
Dla agentów i agencji
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania2026
- Data odbioruI Trimestre
- StanW budowie
- Rodzaj nieruchomościWolny
Dane nieruchomości
- m2 zabudowane97 m²
- Rodzaj nieruchomościNowa budowa
Cerca de:
- Odległość do lotniska20.00 km
- Odległość do najbliższej plaży800.00 m
Base
- Łączna liczba nieruchomości22