Nowa nieruchomość Almanzora 32 w Madryt photo 112 zdjęć
Nowa nieruchomość Almanzora 32 w Madryt photo 2
Nowa nieruchomość Almanzora 32 w Madryt photo 3
Nowa nieruchomość Almanzora 32 w Madryt photo 4
Nowa nieruchomość Almanzora 32 w Madryt photo 5

Nowa nieruchomość Almanzora 32 w Madryt

od 1 680 000 

od 5 333  / m²

Madryt, Madryt, Moncloa, Calle Almanzora, 32

Ref: 70032

Dodaj do ulubionych
2025Rok oddania
W budowieStan
315 m²m2 zabudowane

Nieruchomość w Almanzora 32

Gotowe do zamieszkania trzy unikalne domy jednorodzinne z basenem i osobnym ogrodem, zaprojektowane z użyciem nowoczesnych technologii i najwyższej jakości materiałów. Ich architektoniczny projekt i doskonała lokalizacja czynią je wyjątkowymi w pełni rozwiniętym otoczeniu mieszkaniowym.

Zalety nowych budynków Almanzora 32

Na parterze znajduje się przestronny salon z wyjściem na taras oraz dostępem do ogrodu, a także jasna kuchnia i elegancka toaleta. Na pierwszym piętrze znajdują się 4 przestronne sypialnie w domach A i C, oraz 3 sypialnie w domu B. W piwnicy zaplanowano miejsce na parking dla samochodów oraz pomieszczenie techniczne. Niezależny dostęp do garażu prowadzi przez patio angielskie, co zapewnia naturalne oświetlenie piwnicy. Nieruchomości te oferowane są w przedziale cenowym od 1 680 000 € do 1 780 000 €.

Życie w mieście Madrid

Położenie w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w sercu miasta oferuje zarówno komfort miejskiego życia, jak i spokój zielonej okolicy. Miejsce to łączy w sobie wygodę miejską z krajobrazem pełnym zieleni, tworząc wyjątkową atmosferę do codziennego życia.

Nieruchomości

od 315 od 1 680 000 

Podane informacje o cenach, specyfikacjach i szczegółach tej promocji mogą ulegać zmianom w zależności od źródła. Dlatego nie mają one wartości handlowej same w sobie, ale są czysto informacyjne i orientacyjne. Ta strona internetowa nie sprzedaje tego projektu ani nieruchomości.

Nic nie znaleziono.

Zmień ustawienia filtra.

Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.

Informacje o projekcie / Stan budowy

  • Rok oddania2025
  • Data odbioruIII Kwartał
  • StanW budowie
  • Rodzaj nieruchomościWolny

Pamięć o Jakości

  • Stolarka wewnętrznaDrzwi antywłamaniowe
  • OgrzewanieElektryczny

Dane nieruchomości

  • m2 zabudowane315 m²

Adres

    Madryt, Madryt, Moncloa, Calle Almanzora, 32

    Going to this location!
    Loading...