11 zdjęć

Nowa nieruchomość Arenal 2 w Campo Real
Sprzedane
od 1 985 € / m²Madryt, Campo Real
Ref: 11208
2025Rok oddania
W budowieStan
65 m²m2 zabudowane
Nieruchomości
od 65 m² od 129 000 €
Podane informacje o cenach, specyfikacjach i szczegółach tej promocji mogą ulegać zmianom w zależności od źródła. Dlatego nie mają one wartości handlowej same w sobie, ale są czysto informacyjne i orientacyjne. Ta strona internetowa nie sprzedaje tego projektu ani nieruchomości.
Nic nie znaleziono.
Zmień ustawienia filtra.
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania2025
- Data odbioruI Trimestre
- StanW budowie
Dane nieruchomości
- m2 zabudowane65 m²
- Rodzaj nieruchomościNowa budowa
- MebleZ meblami
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania