18 zdjęć

Obra nueva La Sínia Martorell en Martorell (Revista)
Sprzedane
od 2 514 € / m²Barcelona, Martorell
Ref: 13962
ZakończonaStan
104 m²m2 zabudowane
Nieruchomości
od 104 m² od 261 500 €
Podane informacje o cenach, specyfikacjach i szczegółach tej promocji mogą ulegać zmianom w zależności od źródła. Dlatego nie mają one wartości handlowej same w sobie, ale są czysto informacyjne i orientacyjne. Ta strona internetowa nie sprzedaje tego projektu ani nieruchomości.
Nic nie znaleziono.
Zmień ustawienia filtra.
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- StanZakończona
Dane nieruchomości
- m2 zabudowane104 m²