Obra nueva Vae Sant Pau - Sf en Barcelona (Revista) photo 112 zdjęć
Obra nueva Vae Sant Pau - Sf en Barcelona (Revista) photo 2
Obra nueva Vae Sant Pau - Sf en Barcelona (Revista) photo 3
Obra nueva Vae Sant Pau - Sf en Barcelona (Revista) photo 4
Obra nueva Vae Sant Pau - Sf en Barcelona (Revista) photo 5

Obra nueva Vae Sant Pau - Sf en Barcelona (Revista)

od 480 000 

od 5 647  / m²

Barcelona, Barcelona, Horta Guinardó, Calle Castillejos, 371

Ref: 70084

Dodaj do ulubionych
2026Rok oddania
W budowieStan
85 m²m2 zabudowane
WnętrzeRozkład okien

Nieruchomość w Vae Sant Pau - Sf

Oferujemy promocję 10 nowych mieszkań położonych w urokliwym rejonie Barcelony. Wspaniała lokalizacja w spokojnej dzielnicy Horta Guinardó przy ulicy Calle Castillejos zapewnia dostęp do najważniejszych punktów miasta w zaledwie kilka minut. Znajdujemy się nieopodal prestiżowego szpitala oraz słynnego zabytku kultury, co czyni z tej oferty atrakcyjne miejsce do zamieszkania.

Zalety nowych budynków Vae Sant Pau - Sf

Te nowoczesne budynki oferują przestronne mieszkania o powierzchni od 63 m² do 110 m², dostępne w wersjach z 2 lub 3 sypialniami. Wysokiej klasy materiały wykończeniowe oraz doskonała dystrybucja przestrzeni zapewniają komfort na najwyższym poziomie. Lokalizacja w jednej z najbardziej urokliwych części Barcelony, czyni ten projekt doskonałą inwestycją.

Życie w mieście Barcelona

Barcelona, dynamiczne miasto pełne kultury i zabytków, oferuje wyjątkowe możliwości dla swoich mieszkańców. Dzięki bliskości do kluczowych punktów miejskich oraz dogodnemu połączeniu komunikacyjnemu, życie w tej części miasta to połączenie spokoju oraz wielkomiejskiego komfortu. Ceny mieszkań w przedziale 480 000 € - 650 000 € stanowią rozsądną inwestycję w tej atrakcyjnej dzielnicy.

Nieruchomości

od 85 od 480 000 

Podane informacje o cenach, specyfikacjach i szczegółach tej promocji mogą ulegać zmianom w zależności od źródła. Dlatego nie mają one wartości handlowej same w sobie, ale są czysto informacyjne i orientacyjne. Ta strona internetowa nie sprzedaje tego projektu ani nieruchomości.

Nic nie znaleziono.

Zmień ustawienia filtra.

Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.

Complex information

  • Liczba jednostek8
  • Zakres cen480 000 € - 660 000 €

Informacje o projekcie / Stan budowy

  • Rok oddania2026
  • Data odbioruIV Kwartał
  • StanW budowie
  • Rodzaj nieruchomościWolny

Dane nieruchomości

  • m2 zabudowane85 m²
  • Rodzaj nieruchomościNowa budowa

Certyfikat energetyczny

  • Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania