20 zdjęć

Venta de piso en Calle de la Pobleta, 32, Serra
139 000 €
1 390 € / m²Walencja, Serra, Calle de la Pobleta, 32
Ref: 431139
en Carrer de la PobletaKompleks
MieszkaniaPodkategorie
2Piętro
3Sypialnie
2Łazienki
100 m²m2 zabudowane
ZewnętrznyRozkład okien
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Dane nieruchomości
- Kompleksen Carrer de la Pobleta
- PodkategorieMieszkania
- Typ kuchniOsobna kuchnia
- GarażWliczone w cenę
- Piętro2
- Sypialnie3
- Łazienki2
- m2 zabudowane100 m²
- Rodzaj nieruchomościNowa budowa
Base
- Rozkład okienZewnętrzny
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoNie wskazano
Polecane promocje w Hiszpanii
Adres
Walencja, Serra, Calle de la Pobleta, 32
Going to this location!Loading...