2 zdjęciaVenta de piso en Calle de Vicenta Gomar Comare, 17, Silla
177 182 €
2 243 € / m²Walencja, Silla, Calle de Vicenta Gomar Comare, 17
Ref: 431601
BeganovaKompleks
MieszkaniaPodkategorie
Nowa budowaStan nieruchomości
2Piętro
2Sypialnie
2Łazienki
79 m²m2 zabudowane
70 m²m2 użytkowe
ZewnętrznyRozkład okien
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościNowa budowa
Dane nieruchomości
- KompleksBeganova
- PodkategorieMieszkania
- GarażWliczone w cenę
- Piętro2
- Sypialnie2
- Łazienki2
- m2 zabudowane79 m²
- m2 użytkowe70 m²
Adres
Walencja, Silla, Calle de Vicenta Gomar Comare, 17
Going to this location!Loading...