16 zdjęć

Venta de piso en Castelló, 17, Tavernes Blanques
255 000 €
2 277 € / m²Walencja, Tawerny Blanques, Castelló, 17
Ref: 339444
Residencial CalmaKompleks
MieszkaniaPodkategorie
3Sypialnie
2Łazienki
112 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Pamięć o Jakości
- Stolarka wewnętrznaWbudowane szafy
- OgrzewaniePompa ciepła
Dane nieruchomości
- KompleksResidencial Calma
- PodkategorieMieszkania
- Sypialnie3
- Łazienki2
- m2 zabudowane112 m²
Adres
Walencja, Tawerny Blanques, Castelló, 17
Going to this location!Loading...