15 zdjęć

Propiedades en venta y alquiler en España
178 000 €
2 781 € / m²Walencja, Torrent, Zona Parc Central - Hort de Trenor, De la Concordia, 8
Ref: 190385
Odbiór kluczy zaplanowany na wrzesień 2026 roku. Odkryj wyjątkową ofertę 78 apartamentów, które łączą nowoczesny design z codzienną wygodą. Proponujemy mieszkania od 1 do 4 sypialni, każde z przestronnymi tarasami lub balkonami.
Na terenie inwestycji znajdują się wspólne przestrzenie, w tym basen oraz miejsca parkingowe dla samochodów i motocykli. Można tu również znaleźć lokale usługowe. Ta inwestycja jest idealna dla osób poszukujących wysokiej jakości życia i łatwego dostępu do różnych udogodnień. Wysokiej klasy wykończenia obejmują posadzki porcelanowe, w pełni wyposażone kuchnie oraz aluminiową stolarkę z przerywaniem mostków termicznych.
Każde mieszkanie zostało zaprojektowane, aby oferować jasne i funkcjonalne przestrzenie, z możliwościami personalizacji kuchni, łazienek i podłóg. To więcej niż tylko dom - to inwestycja w jakość i komfort.
Położenie nieruchomości w jednym z kluczowych i doskonale skomunikowanych rejonów oferuje wszelkie udogodnienia miejskiego życia. Lokalizacja zapewnia dostęp do rozwiniętej infrastruktury, a także spokoju oraz zielonych terenów wokół. Oferowane mieszkania mają powierzchnię od 64 m² do 142 m², a wycena zaczyna się od 178 000 €.
Pamięć o Jakości
- OgrzewaniePompa ciepła
Dane nieruchomości
- KompleksParque Central
- PodkategorieMieszkania
- Wyposażenie kuchniWyposażona
- GarażWliczone w cenę
- Sypialnie1
- Łazienki1
- m2 zabudowane64 m²
- OrientacjaZachód
- Typ projektuNowoczesny
- Rodzaj nieruchomościNowa budowa
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania
- Zużycie energiiNo indicado
Polecane promocje w Hiszpanii
Udogodnienia
W budynku
- Basen
Plany
Adres
Walencja, Torrent, Zona Parc Central - Hort de Trenor, De la Concordia, 8
Going to this location!