9 zdjęć

Propiedades en venta y alquiler en España
250 500 €
2 530 € / m²Walencja, Torrent, Zona Parc Central - Hort de Trenor, Calle del Missioner Jesús Planells, 3
Ref: 431734
Vergel ResidencialKompleks
MieszkaniaPodkategorie
Nowa budowaStan nieruchomości
3Piętro
2Sypialnie
2Łazienki
99 m²m2 zabudowane
65 m²m2 użytkowe
ZewnętrznyRozkład okien
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościNowa budowa
Dane nieruchomości
- KompleksVergel Residencial
- PodkategorieMieszkania
- GarażWliczone w cenę
- Piętro3
- Sypialnie2
- Łazienki2
- m2 zabudowane99 m²
- m2 użytkowe65 m²
- Rodzaj nieruchomościNowa budowa
Base
- Rozkład okienZewnętrzny
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoNie wskazano
Polecane promocje w Hiszpanii
Adres
Walencja, Torrent, Zona Parc Central - Hort de Trenor, Calle del Missioner Jesús Planells, 3
Going to this location!Loading...