10 zdjęć

Propiedades en venta y alquiler en España
165 000 €
2 143 € / m²Walencja, Torrent, Zona Camí Reial, Camino Reial, 143
Ref: 432224
Edificio CR-143Kompleks
MieszkaniaPodkategorie
Nowa budowaStan nieruchomości
1Piętro
1Sypialnie
1Łazienki
77 m²m2 zabudowane
ZewnętrznyRozkład okien
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościNowa budowa
Dane nieruchomości
- KompleksEdificio CR-143
- PodkategorieMieszkania
- Piętro1
- Sypialnie1
- Łazienki1
- m2 zabudowane77 m²
Adres
Walencja, Torrent, Zona Camí Reial, Camino Reial, 143
Going to this location!Loading...