10 zdjęć

Sprzedaż mieszkania w Calle Artillería, 2, Valladolid
139 400 €
2 285 € / m²Valladolid, Valladolid, Delicias, Calle Artillería, 2
Ref: 340537
Residencial ArtilleríaKompleks
MieszkaniaPodkategorie
2027Rok oddania
3Piętro
1Sypialnie
1Łazienki
61 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania2027
Pamięć o Jakości
- Stolarka wewnętrznaWbudowane szafy
Dane nieruchomości
- KompleksResidencial Artillería
- PodkategorieMieszkania
- Piętro3
- Sypialnie1
- Łazienki1
- m2 zabudowane61 m²
- Rodzaj nieruchomościNowa budowa
Certyfikat energetyczny
- Certyfikat energetycznyA
Polecane promocje w Hiszpanii
Adres
Valladolid, Valladolid, Delicias, Calle Artillería, 2
Going to this location!Loading...