Nieruchomości na sprzedaż i do wynajęcia w Hiszpanii photo 111 zdjęć
Nieruchomości na sprzedaż i do wynajęcia w Hiszpanii photo 2
Nieruchomości na sprzedaż i do wynajęcia w Hiszpanii photo 3
Nieruchomości na sprzedaż i do wynajęcia w Hiszpanii photo 4
Nieruchomości na sprzedaż i do wynajęcia w Hiszpanii photo 5

Nieruchomości na sprzedaż i do wynajęcia w Hiszpanii

od 620 800 

od 3 089  / m²

Wizkaja, Getxo, Neguri, Calle Julián de Garaizar, 1

Ref: 69950

Dodaj do ulubionych
2025Rok oddania
201 m²m2 zabudowane

Nieruchomość w Residencial Julián Garaizar

Wyjątkowa okazja! Ostatnie 3 mieszkania dostępne w systemie spółdzielczym w prestiżowej okolicy. Te nieruchomości na sprzedaż obejmują 3 sypialnie, 2 łazienki oraz garaż i komórkę lokatorską w cenie. Ciesz się udogodnieniami, takimi jak wspólny basen, imponujące tarasy słoneczne i rozległe ogrody.

Zalety nowych budynków Residencial Julián Garaizar

Prywatne tarasy zapewniają przestrzeń do relaksu na świeżym powietrzu, z powierzchnią od 20 do 100 m². Użyto najwyższej jakości materiałów, które są zrównoważone, energooszczędne i przyjazne dla środowiska. Salony o powierzchni ponad 25 m² oraz przestronne sypialnie z szafami wnękowymi oferują komfortową i funkcjonalną przestrzeń.

Życie w mieście Getxo

Lokalizacja jest doskonała, zaledwie 1 minuta spacerem od stacji metra oraz 5 minut od centrum miasta. Nie przegap szansy na stuprocentowe dostosowanie nowego domu do swoich potrzeb i skorzystaj z elastycznych warunków płatności. Cena wynosi od 620 800 €, a powierzchnia mieszkalna to 201 m².

Nieruchomości

od 201 od 620 800 

Podane informacje o cenach, specyfikacjach i szczegółach tej promocji mogą ulegać zmianom w zależności od źródła. Dlatego nie mają one wartości handlowej same w sobie, ale są czysto informacyjne i orientacyjne. Ta strona internetowa nie sprzedaje tego projektu ani nieruchomości.

Nic nie znaleziono.

Zmień ustawienia filtra.

Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.

Complex information

  • Liczba jednostek1
  • Zakres cen620 800 € - 620 800 €

Informacje o projekcie / Stan budowy

  • Rok oddania2025
  • Rodzaj nieruchomościW spółdzielni

Dane nieruchomości

  • m2 zabudowane201 m²

Adres

Wizkaja, Getxo, Neguri, Calle Julián de Garaizar, 1

Going to this location!
Loading...