Nowa nieruchomość Juncal fase II w Cuarte de Huerva photo 120 zdjęć
Nowa nieruchomość Juncal fase II w Cuarte de Huerva photo 2
Nowa nieruchomość Juncal fase II w Cuarte de Huerva photo 3
Nowa nieruchomość Juncal fase II w Cuarte de Huerva photo 4
Nowa nieruchomość Juncal fase II w Cuarte de Huerva photo 5

Nowa nieruchomość Juncal fase II w Cuarte de Huerva

od 425 000 

od 1 417  / m²

Zaragoza, Cuarte de Huerva

Ref: 68620

Dodaj do ulubionych
2027Rok oddania
W budowieStan
300 m²m2 zabudowane

Nieruchomość w Juncal fase II

Juncal fase II to ekskluzywny kompleks mieszkaniowy składający się z 39 mieszkań o nowoczesnym i awangardowym designie. Dzięki prywatnym ogrodom, przestrzeń życiowa każdej nieruchomości zostaje powiększona, oferując wiele możliwości jej wykorzystania. Dodatkowo, osiedle posiada basen, plac zabaw oraz tereny zielone i zadrzewione, które stanowią zielone płuca kompleksu mieszkalnego.

Zalety nowych budynków Juncal fase II

Mieszkania charakteryzują się efektywną architekturą, nowatorskim designem oraz przestronnością, a także najwyższą jakością wykończenia. Posiadają maksymalną klasyfikację energetyczną A, a ich unikalny projekt architektoniczny został stworzony przez renomowane studio architektoniczne Clúa-Longas. Nie zapomnij odwiedzić wirtualnego spaceru po tej wyjątkowej inwestycji.

Życie w mieście Cuarte de Huerva

Położone w najatrakcyjniejszym miejscu Cuarte de Huerva, Juncal jest jednym z najlepszych miejsc do zamieszkania w regionie Aragonii. To otoczenie o dużej wartości przyrodniczej jest w pełni wyposażone w szkoły, obiekty sportowe, centra kulturalne i rozrywkowe, supermarkety oraz zapewnia szybkie i bezpośrednie połączenia z centrum Saragossy. Rozległe tereny zielone osiedla oraz okolicy nadają Juncalowi naturalny i spokojny charakter, nie rezygnując z zalet życia miejskiego.

Ceny zaczynają się od 425 000 €, a powierzchnia nieruchomości waha się od 245 m² do 352 m², z czterema sypialniami na każdą jednostkę mieszkalną.

Nieruchomości

od 300 od 425 000 

Podane informacje o cenach, specyfikacjach i szczegółach tej promocji mogą ulegać zmianom w zależności od źródła. Dlatego nie mają one wartości handlowej same w sobie, ale są czysto informacyjne i orientacyjne. Ta strona internetowa nie sprzedaje tego projektu ani nieruchomości.

Nic nie znaleziono.

Zmień ustawienia filtra.

Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.

Complex information

  • Liczba jednostek5
  • Zakres cen425 000 € - 459 000 €

Informacje o projekcie / Stan budowy

  • Rok oddania2027
  • Data odbioruII Kwartał
  • StanW budowie
  • Rodzaj nieruchomościWolny

Dane nieruchomości

  • m2 zabudowane300 m²