12 zdjęć

Obra nueva Edificio B-217 en València (Revista)
od 390 000 €
od 3 391 € / m²Walencja, Walencja, Benicalap, Avenida Burjassot, 217
Ref: 68114
Nieruchomość w Edificio B-217
Zapraszamy do odkrycia nowoczesnej nieruchomości położonej w sercu Valèncii. Znajduje się ona w tętniącej życiem dzielnicy, oferując wszystkie udogodnienia na wyciągnięcie ręki. Doskonale skomunikowana lokalizacja umożliwia wygodny dostęp do stacji metra oraz przystanku autobusowego, a bliskość pięknych terenów zielonych, takich jak Parc de Benicalap, zachęca do aktywnego spędzania czasu. W pobliżu znajdują się również placówki edukacyjne, co sprawia, że jest to idealne miejsce dla rodzin.
Zalety nowych budynków Edificio B-217
Nowoczesny projekt budynku wyróżnia się innowacyjnym designem, oferującym 14 wyjątkowych mieszkań. Każde z nich wyposażone jest w przestronny taras, co zapewnia dodatkowy komfort i możliwość relaksu na świeżym powietrzu. W ofercie znajdują się mieszkania o powierzchni 115 m² z jedną sypialnią, a także luksusowe apartamenty na najwyższym piętrze z dodatkowymi tarasami. Budynek jest zaprojektowany z myślą o maksymalizacji efektywności energetycznej, co gwarantuje oszczędność i ekologiczne rozwiązania dla przyszłych mieszkańców.
Życie w mieście València
Mieszkanie w Valèncii to nie tylko prestiż, ale i komfort. Korzystaj z najwyższej jakości materiałów budowlanych, takich jak fasady z izolacją termiczną i akustyczną, wielkie okna z filtrami słonecznymi oraz wzmocnione drzwi wejściowe. Ciesz się nowoczesnymi udogodnieniami, w tym klimatyzacją, a także sprzętem kuchennym renomowanych marek. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, takim jak aerotermia do produkcji ciepłej wody, możesz czerpać radość z komfortu i oszczędności przez cały rok. Personalizuj swoje wnętrze z setkami dostępnych opcji, aby stworzyć dom doskonale dopasowany do Twoich potrzeb.
Nieruchomości
Podane informacje o cenach, specyfikacjach i szczegółach tej promocji mogą ulegać zmianom w zależności od źródła. Dlatego nie mają one wartości handlowej same w sobie, ale są czysto informacyjne i orientacyjne. Ta strona internetowa nie sprzedaje tego projektu ani nieruchomości.
Nic nie znaleziono.
Zmień ustawienia filtra.
Complex information
- Liczba jednostek1
- Zakres cen390 000 € - 390 000 €
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rodzaj nieruchomościWolny
Dane nieruchomości
- m2 zabudowane115 m²
- Rodzaj nieruchomościNowa budowa
Certyfikat energetyczny
- Zużycie energiiNo indicado
Polecane promocje w Hiszpanii